Zmanipulované média

Každý člověk je dnes obklopen médií, ať už to jsou televizní, rádia, noviny, časopisy, internet, videa, rozhlasy apod. Asi jako každý obyčejný člověk, si ráno přečtete noviny u kafíčka s cigaretou, přes poledne v práci posloucháte rádio a večer si sednete k televizi a sledujete zprávy, reklamy a filmy. Proč ne, že? Každý pracující člověk takto snad žije, nemám pravdu? Pokud jste to, co jsem napsal potvrdili, musím vás považovat za člověka, který je ovládán společností, jste obyčejný konzument, nenasloucháte pravdě a váš duchovní život, je na mrtvém bodě, jste pouze materialista.

Pravda - Lež

Teď jsem asi někoho naštval, nemám pravdu :-)? Ale přiznejme si to, je to tak. Ve všech médiích se lže, jsou ovládány, vyžírají z člověka energii, hlavně televize. Sednete k telce a jste tak vyšťavení tím, že vidíte dokola samou negativitu, samé špatné věci. Nic dobrého, jste ovládání a naučeni, už si nedovedete život představit bez takových zpráv, jste zvyklí na vraždy, znásilnění, korupci, války. Berete to jako součást života, byli jste naočkování.

Celý život jsem vyrůstal s televizí, dětství bez televize bych si kdysi nedovedl představit, hlavně dnešní děti, které pořád čumí a sedí u televize, než aby se šly projet ven. Od malička jsem se koukal na pohádky, později na filmy a nakonec na zprávy, to je poslední bod evoluce televizního člověka. Od malička vám ukazují, boj mezi dobrem a zlem, je to ve filmech, hrách, zprávách, všude. Pak se divíte, že si děti hrají na spider-many a vyskočí z okna, v Číně se lidi kouknou na avatara a páchají sebevraždy, protože chtěli žít v takovém světě, děti mají večer strach, protože viděly horor a nemůzou usnout. Lidé, děti, všichni, kteří propadli médiím žijí v iluzi.

Nevěříte?

Rozhovor s Larry Kingem

(je nejslavnější americký moderátor)

… Potom jsme s Larrym v jeho karavanu vedli soukromý rozhovor. Poznal, že jsem neřekl všechno. Zeptal se mě, jak to doopravdy je, a já jsem mu mimo kameru a mikrofon doznal vše o našich kontaktech na prezidenta i tom, že jsem již měl setkání s ředitelem CIA. On řekl: „Proboha, proč jsi to neřekl do éteru?” Moje odpověď zněla: „Protože stále ještě s těmi lidmi pracuji.”

„Pane bože! Tak ono je to všechno pravda!?” zvolal Larry.

„Samozřejmě, že ano,” odpověděl jsem. A pak jsme měli velmi zajímavý dialog. Později jsem se zeptal: „Ale Larry, proč CNN a další média, která mají na starosti nové události, neustále melou dokola o soudním líčením a O. J. Simpsonem a další bulvární záležitosti? Neznám nikoho, koho by to jen trochu zajímalo. Každému už se z toho dělá špatně, jen když o tom zaslechne.”

„Musíme to dělat,” zněla odpověď.

„Co to znamená, že to musíte dělat? Jste přece novináři! Proč neinformujete o velkých příbězích současnosti. Toto je ten největší příběh celého století.”

„No, chlápci z korporace nám říkají, že si musíme držet sledovanost a soutěžit s dalšími televizními společnostmi, takže musíme přemílat dokola ty bulvární kecy, a za to nám platí tučné šeky. Je to všechno o sledovanosti, když je televize sledovaná, získává hodně peněz z reklam, a tyhle prachy z reklamy pak jdou i na můj pohádkový plat.” Tak otevřeně o tom mluvil.

Já na to: „Ale co takhle novinářská poctivost a editorský cit pro rozlišení, co je důležité a co je skutečně hodné zařazení do novinek dne?”

„Ale běž!” vykřikl. „To už je dávno pryč, celá léta už to neplatí. Všechno je o penězích a ratingu.”

Skutečně si mnohdy myslíme, že velká média již nemohou klesnout níž, dokud nedosáhnou dalšího dna. Je to faktický závod na samé dno – každý rok klesnou o stupeň níž!

V této branži pracují i skrytí agenti národní bezpečnosti, kteří udržují tato velká, citlivá témata mimo záběr médií. Korupce médií je hlavní důvod pro všechno to utajení….

Z knihy Steven Greer – Utajovaná pravda

Bob Schwartz (bývalý vedoucí Time Life)

Média se stala písařem, který sedí po pravici krále, který diktuje

…Kongresman Goode a já jsme vedli debatu o tom, do jaké hloubky jsou média zkorumpována a kontrolována: pokud někdo vystoupí a promluví na toto téma – jako kongresman Schiíf – bude přerušen a stane se terčem posměchu a útoků. Takže to není v tom, že by v kongresu nebyli lidé, kteří podporují Disclosure – skutečně je jich dost. Pouze cítí, že nemají možnost dělat, co by udělat chtěli, díky existujícím strukturálním překážkám, které obkličují celý náš projekt – nejhorší z nich je korupce a kontrola masmédií.

Velká média jsou zkorumpovaná skrz naskrz, infiltrovaná těmi nejhoršími elementy stínové skupiny. Zde ve Spojených státech nejsou o nic svobodnější než v Číně. Faktem vlastně je, že ruská Pravda a čínská tisková agentura informovaly mnohem lépe a profesionálněji než Washington Post, Newsweek, Time atd.

Jediný svobodný tisk je ten zcela bezvýznamný. A to je něco, o čem lidé nikdy nepřemýšlejí. Lidé říkají: „Můžeme říci cokoliv.” Odpovídám: „Ano, můžete to dát na internet, kde to bude ignorováno a ztraceno v tom všem digitálním balastu, nebo to můžete dát do nějakých novin v zapadákově. Ale když mluvíme o velkých médiích, o velkém Hollywoodu, velkých nakladatelstvích, velkých elektronických médiích a velkých televizních stanicích – tak ty jsou zcela zkorumpované a kontrolované Šejdíři z té tajné vlády.”

Velká mediální impéria byla jak horizontálně, tak vertikálně integrována do korporace té transnacionální stínové entity, která udržuje tajemství. Liška hlídá kurník. Bob Schwartz, který byl ve vedení Time-Life, mi rovnou řekl, že média se stala písařem, který sedí po pravici krále, který diktuje. To mi řekl v New Yorku na začátku devadesátých let. Takže už dávno nemáme masmédia, která by za něco stála. Tento kontrolní a vyvažující prvek, ve který věřili otcové zakládající Ameriku, je již několik desetiletí mrtvý.

Ke kontrole toku těchto informací je též použito několik prestižních, dobře postavených osob. Jedna z osob, které mi představila Y. H. po skončení události 2001 Disclosure v San Francisku, byl jeden velmi bohatý evropský finančník a majitel hotelů. Právě se vrátil z Bohemian Grove – sídla v Kalifornii poblíž řeky Russian River, kde se schází a rekreuje světová mocenská elita – zhruba dva a půl tisíce těch nejprominentnějších lidí světa.

K jednomu takovému setkání došlo právě v době, kdy na naši událost – projekt Disclosure v San Francisku – přijížděli lidé ze všech stran. Tento muž nám vyprávěl, že mnoho velmi vlivných lidí z tohoto shromáždění v Bohemian Grove bylo dotázáno, co si myslí o projektu Disclosure.

Aby došlo k potlačení zájmu o tuto akci, stínová skupina poslala jednoho velmi význačného člena tohoto shromáždění na pódium a ten řekl, že se podílel na vládních zkoumáních celé teto záležitosti a že nic z toho není pravda. Že ve skutečnosti byl UFO plyn z močálů, různé druhy meteorů a další přírodní levý. Ten bohatý muž, který se zúčastnil té akce v Bohemian (i rove, se mě zeptal: „Proč poslali někoho tak významného, aby k nám promluvil přesně v téže době, když vy jste v San Francisku pořádali tu akci pro tisíce lidí?” Odpověděl jsem: „Protože oni fungují tak, že mají několik velmi .respektovaných’ lidí na důležitých postech různých organizací, a tito lidé šíří dezinformace – ať už je Bildebergers nebo CFR nebo Třístranná komise nebo senát nebo Vatikán. Většina těchto lidí spolupracujících s těmito skupinami neví o těchto záležitostech vůbec nic!” Ti, kdo vymýšlejí teorie o spiknutí, se zcela mýlí ohledně toho, jak jsou tyto věci kontrolovány. Zednáři – prakticky nikdo z nich o této věci nic neví. Burl Ives věděl, kromě toho, co jsem mu řekl, jen velmi málo. A to je zednář 32. stupně.

Ale vždy jsou tu i tací, kteří skutečně vědí, a jejich úlohou je chodit za svými kolegy – protože u nich mají důvěru a respekl – a říkat: „Nic z toho není pravda, můžete mi věřit. Jsem váš parťák. Jsem jeden z vás.” Je to mentalita vesnického klubu Patří do stejného spolku, mají totéž postavení, jsou si rovni Ve skutečnosti jsou tyto osoby placenými figurami ve službách stínové vlády.

Tímto způsobem se vše udržuje v tajnosti. Je to vlastne velmi prosté. A vůbec to není tak spiklenecké, jak si mnoho lidí myslí. Nepotřebujete příliš mnoho takovýchto kontrolních postů, pokud pro vás dělají význační lidé, kteří mají „vysokou důvěryhodnost a obecnou známost”. Pak už je jen zapotřebí to, aby tito lidé roztrubovali do světa: „Nic z toho není pravda, a pokud by to byla pravda, věděl bych to a řekl bych vám to.’ Tečka a konec….

Z knihy Steven Greer – Utajovaná pravda

Robert Wood: McDonnell Douglas Aerospace Engineer (výzkum kosmického prostoru)

…Je jasné, že ten, kdo chce mít kontrolu nad touto záležitostí, musí mít kontrolu nad všemi úrovněmi, a tou nejdůležitější rovinou jsou média. Takže je třeba dohlížet na všechna média, která existují – filmy a časopisy… Dříve bylo pouze toto: novi ny, filmy, časopisy. Nyní mám internet a video a mnoho dalších věcí. Jak vzkvétají tyto nové technologie šířící informace, ti lidé se obávají o svou moc, takže musejí sledovat aktuální vývoj těchto nových médií. Takže pokaždé, když se objeví něco nového, mají již svou protizbraň….

Z knihy Steven Greer – Utajovaná pravda

Televize vymývá mozek

Televize vymývá mozek

Hlavním cílem médií, je převrátit pravdu, vychovat člověka, aby jim věřil a šířili dezinformace. A teď pozor! Hlavním záměrem je odvrátit člověka od nějaké velké události. Něco velkého se stane v politice, a média jsou tak zpracovaná, že vysílají více reklam, reality show, zprávy, které naschvál dávají jiné témata, chtějí odvrátit člověka od pravdy.

Všeobecně jsou televize největším zlodějem energie a ničitelem zdraví. A pokud stále nevidíte to divadýlko, kde jsou postavičky (moderátoři) ovládání režiséry za oponou (stínovou vládou), jste ztraceni a není vám pomoci.

Řešení?

Zkuste vypnout televizi, nesledovat zprávy, noviny, rádia. Pusťte si svého oblíbeného interpreta, místo rádia, místo televize se jděte projít večer na procházku nebo si přečtěte knihu. Když příjmete tato slova, budete se dívat na televizi a zprávy z jiné perspektivy. Poznáte kdy se lže, kdy se zatajují informace a chce se odvrátit pozornost, budete mít více energie a nebudete ovlivněni negativitou.

Jděte ven

Co mám tedy číst? To se nemám zajímat o zprávy? – Existuje internet, stačí si najít nezávislé médium – www.nwoo.org, www.zvedavec.org, www.vlastnihlavou.cz, je toho tolik, stačí hledat.

Neříkám, že lidé, co dělají, to co popisuji výše, jsou špatní. Byli tak vychováni, zmanipulováni, nemůžou za to. Nechci nikoho změnit, je to každého věc, chci jenom inspirovat člověka, aby se stal bdělejším a nebyl jenom materialistou.

Probuďte se

Probuďte se

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *